Запрошуємо на читання коміксу та VR сесії з Псом Патроном до Дня мінної просвіти, які відбудуться 4 квітня з метою формування культури безпеки

Кожна дитина має знати правила, що рятують життя .

Перелік міст та адреси локацій шукайте за посиланням:https://uni.cf/3TZbHJw

Що вас чекає:

-Для дітей молодшого віку (4-12 років) о 14.00 відбудуться масові читання нового коміксу «Пес Патрон та його пригоди», створеного ЮНІСЕФ у співпраці з ДСНС України з теми мінної просвіти та ментального здоровʼя. А на одне із читань завітає Пес Патрон та його господарі, аби наживо прочитати історії його пригод дітям.

-Для дітей віку 13 років та старше відбудуться сесії з інтерактивної віртуальної реальності (VR) о 15.30 і до кінця роботи локації. А також протягом всього дня 5 квітня.

-Знімайте фото та відео з події та публікуйте в соцмережах з хештегом#ПатронЧитає. Радо чекаємо всіх діток та батьків чи опікунів!